U11 4.2.2023

U11 4.2.2023

Propozície halového turnaja

Termín: 4.2.2023 (Sobota)

Miesto: ŠH Malina

Vek. kategória: hráči narodení po 1.1.2012

Počet osôb v družstve: max.10 hráčov + 1 tréner, 1 vedúci

Štartovné: 120 €

Občerstvenie: Zabezpečí organizátor turnaja (ovocie+ keks)

Rozhodcovia: z radov BFZ

Ceny: Každý tím dostane pohár pre najužitočnejšieho hráča tímu, najlepší hráč turnaja a 1-3 miesto medaile.

Program: 8:00 hod. začiatok turnaja

15:00hod. Vyhodnotenie turnaja a ukončenie turnaja

Jeden zápas trvá 15 minút

Dve skupiny po 5 mužstiev.

O umiestnenie 1A-1B, 2A-2B, 3A-3B, 4A-4B,5A-5B

Pravidlá turnaja

- hracia plocha: Palubovka

- hráči: 4+ 1

- striedanie: hokejovým spôsobom

- výstroj: jednotné dresy, povinné chrániče

- lopta: futbalová lopta veľkosť 4

Tímy:

1 ŠK Závod
2 OŠK Láb
3 ŠK Nová Dedinka
4 ŠK Vrakuňa 
5 ŠK Igram
6 FK Inter Bratislava 1
7 FK Inter Bratislava 2
8 FK Dúbravka
9  OFK Dunajská Lužná
10 

nah.

A ŠK Závod, ŠK Nová Dedinka, ŠK Vrakuňa, FK Inter Bratislava 1, ŠK Igram

B OŠK Láb, MŠK Senec, FK Inter Bratislava 2, FK Dúbravka, OFK Dunajská Lužná

07:55 ŠK Závod : FK Inter Bratislava 1 :

08:12 ŠK Vrakuňa : ŠK Nová Dedinka :

08:29 OŠK Láb : FK Dúbravka :

08:46 FK Inter Bratislava 2 : MŠK Senec :

09:03 ŠK Igram : ŠK Vrakuňa :

09:20 ŠK Nová Dedinka : ŠK Závod :

09:37 OFK Dunajská Lužná : FK Inter Bratislava 2 :

09:54 MŠK Senec : OŠK Láb :

10:11 FK Inter Bratislava 1 : ŠK Nová Dedinka :

10:28 ŠK Závod : ŠK Igram :

10:45 FK Dúbravka : MŠK Senec :

11:02 OŠK Láb : OFK Dunajská Lužná :

11:19 ŠK Vrakuňa : ŠK Závod :

11:36 ŠK Igram : FK Inter Bratislava 1 :

11:53 FK Inter Bratislava 2 : OŠK Láb :

12:10 OFK Dunajská Lužná : FK Dúbravka :

12:27 ŠK Nová Dedinka : ŠK Igram :

12:44 FK Inter Bratislava 1 : ŠK Vrakuňa :

13:01 MŠK Senec : OFK Dunajská Lužná :

13:18 FK Dúbravka : FK Inter Bratislava 2 :

13:35 A5-B5

13:52 A4-B4

14:09 A3-B3

14:26 A2-B2

14:43 A1-B1

Najužitočnejší hráči tímu:

ŠK Závod

ŠK Nová Dedinka

ŠK Vrakuňa Žltí

FK Inter Bratislava 1

ŠK Igram

OŠK Láb

ŠK Vrakuňa Modrí

FK Inter Bratislava 2

 FK Dúbravka

OFK Dunajská Lužná

Najlepší hráč turnaja: