U10 5.2.2023

U10 5.2.2023

Propozície halového turnaja

Termín: 5.2.2023 (Nedela)

Miesto: ŠH Malina

Vek. kategória: hráči narodení po 1.1.2013

Počet osôb v družstve: max.10 hráčov + 1 tréner, 1 vedúci

Štartovné: 120 €

Občerstvenie: Zabezpečí organizátor turnaja (ovocie+ keks)

Rozhodcovia: z radov BFZ

Ceny: Každý tím dostane pohár pre najužitočnejšieho hráča tímu, najlepší hráč turnaja a 1-3 miesto medaile.

Program: 8:00 hod. začiatok turnaja

15:00hod. Vyhodnotenie turnaja a ukončenie turnaja

Jeden zápas trvá 15 minút

Dve skupiny po 5 mužstiev.

O umiestnenie 1A-1B, 2A-2B, 3A-3B, 4A-4B,5A-5B

Pravidlá turnaja

- hracia plocha: Palubovka

- hráči: 4+ 1

- striedanie: hokejovým spôsobom

- výstroj: jednotné dresy, povinné chrániče

- lopta: futbalová lopta veľkosť 4

Tímy:

1 FKP Bratislava
2 ŠK Igram
3  FŠM NutriAchievers
4 TJ Jarovce
5 ŠK Závod
6 SDM Domino B
7 ČFK Nitra B
8 TJ Koniarovce
9 1. FC Slovácko dívky
10 SK Vrakuňa 
nah. 

A FKP Bratislava, ŠK Igram, ŠK Závod, SDM Domino B, TJ Koniarovce

B FŠM NutriAchievers, TJ Jarovce, 1. FC Slovácko dívky, ČFK Nitra B, SK Vrakuňa

07:55 FKP Bratislava : SDM Domino B :

08:12 ŠK Závod : ŠK Igram :

08:29 FŠM NutriAchievers : ČFK Nitra B :

08:46 1. FC Slovácko dívky : TJ Jarovce :

09:03 TJ Koniarovce : ŠK Závod :

09:20 ŠK Igram : FKP Bratislava :

09:37 SK Vrakuňa : 1. FC Slovácko dívky :

09:54 TJ Jarovce : FŠM NutriAchievers :

10:11 SDM Domino B : ŠK Igram :

10:28 FKP Bratislava : TJ Koniarovce :

10:45 ČFK Nitra B : TJ Jarovce :

11:02 FŠM NutriAchievers : SK Vrakuňa :

11:19 ŠK Závod : FKP Bratislava :

11:36 TJ Koniarovce : SDM Domino B :

11:53 1. FC Slovácko dívky : FŠM NutriAchievers :

12:10 SK Vrakuňa : ČFK Nitra B :

12:27 ŠK Igram : TJ Koniarovce :

12:44 SDM Domino B : ŠK Závod :

13:01 TJ Jarovce : SK Vrakuňa :

13:18 ČFK Nitra B : 1. FC Slovácko dívky :

13:35 A5-B5

13:52 A4-B4

14:09 A3-B3

14:26 A2-B2

14:43 A1-B1

Najužitočnejší hráči tímu:

FKP Bratislava

ŠK Igram

ŠK Závod

SDM Domino B

TJ Koniarovce

FŠM NutriAchievers

TJ Jarovce

1. FC Slovácko dívky

ČFK Nitra B

SK Vrakuňa

Najlepší hráč turnaja: