Turnaj Pre Radosť U8 21.4.2018

8:00 1 OŠK Slovenský Grob - ŠK Cífer  14:0

8:00 2 MŠK Senec -ŠK Bernolákovo  4:3

8:00 3 CFM JA Trebatice-Krakovany - FC Petržalka 5:2 

8:20 1 OŠK Slovenský Grob - SFC Kalinkovo 3:2

8:20 2 ŠK Bernolákovo - FKM Karlova Ves 7:2

8:20 3 OŠK Chorvátsky Grob - CFM JA Trebatice-Krakovany 0:5

8:40 1 ŠK Cífer - SFC Kalinkovo 0:10

8:40 2 MŠK Senec - FKM Karlova Ves 10:0

8:40 3 FC Petržalka - ŠK Bernolákovo 1:6

9:00 1 ŠK Cífer - FK Partizánské 2:9

9:00 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - SFC Kalinkovo 1:6

9:00 3 MŠK Senec - OŠK Chorvátsky Grob 9:0

9:20 1 MŠK Senec - CFM JA Trebatice-Krakovany 7:2

9:20 2 FC Petržalka - FK Partizánské 0:2

9:20 3 SFC Kalinkovo - FKM Karlova Ves 5:2

9:40 1 OŠK Slovenský Grob - OŠK Chorvátsky Grob 8:1

9:40 2 ŠK Cífer - FKM Karlova Ves 2:2

9:40 3 MŠK Senec - FK Partizánské 8:1

10:00 1 OŠK Slovenský Grob - ŠK Bernolákovo 6:1

10:00 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - FKM Karlova Ves 5:0

10:00 3 ŠK Cífer - FC Petržalka  4:4

10:20 1 ŠK Cífer - ŠK Bernolákovo  0:5

10:20 2 SFC Kalinkovo - FK Partizánské  6:3

10:20 3 OŠK Slovenský Grob - MŠK Senec 4:7

10:40 1 OŠK Chorvátsky Grob - FC Petržalka 5:1

10:40 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - FK Partizánské 1:2

10:40 3 SFC Kalinkovo - ŠK Bernolákovo 5:2

11:00 1 OŠK Slovenský Grob - FC Petržalka 4:0

11:00 2 ŠK Cífer - MŠK Senec 1:7

11:00 3 OŠK Chorvátsky Grob - FKM Karlova Ves 4:3

11:20 1 FK Partizánské - FKM Karlova Ves  8:3

11:20 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - ŠK Bernolákovo 2:1

11:20 3 OŠK Chorvátsky Grob - FK Partizánské   3:1

11:40 1 OŠK Slovenský Grob - CFM JA Trebatice-Krakovany 5:1

11:40 2 MŠK Senec - SFC Kalinkovo  3:7

11:40 3 FC Petržalka - FKM Karlova Ves  5:3

12:00 1 OŠK Slovenský Grob - FK Partizánské 3:4

12:00 2 ŠK Cífer - OŠK Chorvátsky Grob 2:4

12:00 3 SFC Kalinkovo - FC Petržalka 7:3

12:20 1 OŠK Chorvátsky Grob - ŠK Bernolákovo  1:3

12:20 2 MŠK Senec - FC Petržalka 8:2

12:20 3 ŠK Cífer - CFM JA Trebatice-Krakovany 2:8

12:40 1 OŠK Slovenský Grob - FKM Karlova Ves 8:2

12:40 2 OŠK Chorvátsky Grob - SFC Kalinkovo 0:5

12:40 3 FK Partizánské - ŠK Bernolákovo 5:1


10.MIESTO FKM KARLOVÁ VES

9. MIESTO ŠK CÍFER

8.MIESTO FC PETRŽALKA

7.MIESTO OŠK CHORVÁTSKÝ GROB

6.MIESTO ŠK BERNOLÁKOVO

5.MIESTO CFM TREBATICE

4.MIESTO FK PARTIZÁNSKE

3.MIESTO OŠK SLOVENSKÝ GROB

2.MIESTO MŠK SENEC

1.MIESTO SFC KALINKOVO


NAJLEPŠÍ HRÁČ - MARKO MÍLEC (CFM)

NAJLEPŠÍ STRELEC - FILIP HRTAN (KALINKOVO)

NAJLEPŠÍ BRANKÁR - MIROSLAV MEČÍR (BERNOLÁKOVO)