19.10. Turnaj U8

SK.A MŠK ŽILINA, SFC KALINKOVO, FK SENICA,SFA A, FC PETRŽALKA, SIGMA OLOMOUC, FK INTER

SK. B SFA B, SK SLOVAN BA, FK RAČA, ŠTK ŠAMORIN,FC SPARTAK TT, FC ZBROJOVKA BRNO, SSC FENIX NZ

9:40 A FK Senica- SFC Kalinkovo 2:5

9:40 C Senec Footbal Academy B- ŠK Slovan Bratislava 1:9

10:00 A Senec Footbal Academy A- FC Petržalka 3:2

10:00 B FK Inter Bratislava- SFC Kalinkovo 4:1

10:00 C Senec Footbal Academy B- FK Rača 5:4

10:00 D ŠK Slovan Bratislava- FC ŠTK Šamorín 7:0

10:20 A SK Sigma Olomouc- MŠK Žilina 4:8

10:20 B FC Petržalka- FK Senica 2:3

10:20 C FC Zbrojovka Brno - FC Spartak Trnava 4:1

10:20 D ŠK Slovan Bratislava- SSC Fénix Nové Zámky 14:0

10:45 A SK Sigma Olomouc- Senec Footbal Academy A 3:6

10:45 B FK Inter Bratislava- FK Senica 8:1

10:45 C FK Rača- FC Spartak Trnava 2:4

10:45 D Senec Footbal Academy B - FC ŠTK Šamorín 2:5

11:10 A FC Petržalka- SFC Kalinkovo 3:7

11:10 B MŠK Žilina- FK Senica 9:1

11:10 C FC Zbrojovka Brno - SSC Fénix Nové Zámky 9:0

11:10 D FK Rača- FC ŠTK Šamorín 5:3

11:30 A Senec Footbal Academy A- FK Inter Bratislava 0:4

11:30 B SK Sigma Olomouc- SFC Kalinkovo 4:5

11:30 C Senec Footbal Academy B- FC Spartak Trnava 2:3

11:30 D FC Zbrojovka Brno - ŠK Slovan Bratislava 1:5

11:55 A SK Sigma Olomouc- FC Petržalka 4:0

11:55 B MŠK Žilina- SFC Kalinkovo 3:2

11:55 C FC Spartak Trnava- ŠK Slovan Bratislava 2:7

11:55 D SSC Fénix Nové Zámky- FC ŠTK Šamorín 2:5

12:15 A FC Petržalka- FK Inter Bratislava 1:9

12:15 B Senec Footbal Academy A- MŠK Žilina 3:5

12:15 C FC Zbrojovka Brno - Senec Footbal Academy B 5:2

12:15 D FK Rača- SSC Fénix Nové Zámky 9:1

12:40 A FC Petržalka- MŠK Žilina 0:9

12:40 B Senec Footbal Academy A- FK Senica 5:1

12:40 C FC Zbrojovka Brno - FK Rača 3:1

12:40 D Senec Footbal Academy B- SSC Fénix Nové Zámky 5:1

13:00 A Senec Footbal Academy A- SFC Kalinkovo 2:5

13:00 B SK Sigma Olomouc- FK Inter Bratislava 1:3

13:00 C FC Spartak Trnava- SSC Fénix Nové Zámky 8:1

13:00 D FC Zbrojovka Brno - FC ŠTK Šamorín 8:2

13:20 A SK Sigma Olomouc- FK Senica 6:1

13:20 B MŠK Žilina- FK Inter Bratislava 3:4

13:20 C FK Rača- ŠK Slovan Bratislava 3:5

13:20 D FC Spartak Trnava- FC ŠTK Šamorín 2:2


LIGA MAJSTROV 1-6 MIESTO

14:00 A Kalinkovo : Spartak TT 4:2

14:00 B MŠK Žilina : Zbrojovka Brno 0:4

14:25 A MŠK Žilina : Spartak TT 5:2

14:25 B FK Inter BA : FC Zbrojovka Brno 5:4

14:50 A MŠK Žilina : ŠK Slovan 3:5

14:50 B SFC Kalinkovo : Zbrojovka Brno 4:7

15:15 A FK Inter Ba : FC Spartak TT 2:1

15:15 B SFC Kalinkovo : SK Slovan 3:2

15:40 A FK Inter Ba : SK Slovan 3:2


EUROPSKA LIGA 7-10 MIESTO

14:00 C SFA A : ŠTK Šamorin 8:1

14:25 C Sigma Olomouc : SFA B 3:5

14:50 C SFA A : SFA B 4:4

15:15 C Sigma Olomouc : ŠTK Šamorin 4:1


SLOVENSKA LIGA 11-14 MIESTO

14:00 D FK Senica : FK Rača 2:8

14:25 D FC Petržalka : Fénix Nove Zámky 10:0

14: 50 D FK Senica: Fénix Nové Zámky : 10:0

15:15 D FC Petržalka : FK Rača 2:6


1. Miesto FK Inter BA

2.Miesto ŠK Slovan BA

3.Miesto FC Zbrojovka Brno

Ďalší MŠK Žilina, SFC Kalinkovo, FC Spartak TT,SFA A, SFA B, SK Sigma Olomouc, ŠTK Šamorin, FK Rača, FK Senica, FC Petržalka, SSC Fénix Nové Zámky