1)Turnaj Pre Radosť U7 15.4.2018

Výsledky

8:00 1 FC Spartak Trnava - MŠK Senec 3:3

8:00 2 FK Rača -FKP Dúbravka  9:1
8:00 3 CFM JA Trebatice-Krakovany - FC Slovan Hlohovec 10:1
8:20 1 FC Spartak Trnava - SFC Kalinkovo 2:4
8:20 2 FKP Dúbravka- FKM Karlova Ves  1:10
8:20 3 SDM Domino - CFM JA Trebatice-Krakovany 3:8
8:40 1 MŠK Senec - SFC Kalinkovo 1:3
8:40 2 FK Rača- FKM Karlova Ves 4:2
8:40 3 FC Slovan Hlohovec- FKP Dúbravka 6:3
9:00 1 MŠK Senec - MŠK Žilina 1:11
9:00 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - SFC Kalinkovo 7:5
9:00 3 FK Rača - SDM Domino  10:0
9:20 1 FK Rača - CFM JA Trebatice-Krakovany  3:4
9:20 2 FC Slovan Hlohovec - MŠK Žilina 0:13
9:20 3 SFC Kalinkovo - FKM Karlova Ves  0:5
9:40 1 FC Spartak Trnava - SDM Domino 7:2
9:40 2 MŠK Senec - FKM Karlova Ves  1:10
9:40 3 FK Rača - MŠK Žilina 4:4
10:00 1 FC Spartak Trnava -FKP Dúbravka 9:0
10:00 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - FKM Karlova Ves  2:2
10:00 3 MŠK Senec - FC Slovan Hlohovec 2:2
10:20 1 MŠK Senec -FKP Dúbravka 4:4
10:20 2 SFC Kalinkovo - MŠK Žilina 0:7
10:20 3 FC Spartak Trnava - FK Rača 1:7
10:40 1 SDM Domino - FC Slovan Hlohovec 3:2
10:40 2 CFM JA Trebatice-Krakovany - MŠK Žilina  6:3
10:40 3 SFC Kalinkovo -FKP Dúbravka  6:2
11:00 1 FC Spartak Trnava - FC Slovan Hlohovec  7:2
11:00 2 MŠK Senec - FK Rača 0:10
11:00 3 SDM Domino- FKM Karlova Ves 0:9
11:20 1 MŠK Žilina - FKM Karlova Ves 1:4
11:20 2 CFM JA Trebatice-Krakovany -FKP Dúbravka 9:1
11:20 3 SDM Domino - MŠK Žilina 0:6
11:40 1 FC Spartak Trnava - CFM JA Trebatice-Krakovany 2:6
11:40 2 FK Rača - SFC Kalinkovo 9:3
11:40 3 FC Slovan Hlohovec- FKM Karlova Ves 1:9
12:00 1 FC Spartak Trnava - MŠK Žilina 1:0
12:00 2 MŠK Senec - SDM Domino  1:5
12:00 3 SFC Kalinkovo - FC Slovan Hlohovec 4:1
12:20 1 SDM Domino -FKP Dúbravka 4:3
12:20 2 FK Rača - FC Slovan Hlohovec 11:1
12:20 3 MŠK Senec - CFM JA Trebatice-Krakovany 0:9
12:40 1 FC Spartak Trnava- FKM Karlova Ves  2:7
12:40 2 SDM Domino - SFC Kalinkovo 3:5
12:40 3 MŠK Žilina -FKP Dúbravka  9:0

10. MIESTO  FKP DÚBRAVKA

9.MIESTO MŠK SENEC

8.MIESTO FC SLOVAN HLOHOVEC

7.MIESTO SDM DOMINO

6.MIESTO FC SPARTAK TRNAVA

5.MIESTO SFC KALINKOVO

4.MIESTO MŠK ŽILINA

3.MIESTO FKM KARLOVA VES

2.MIESTO FK RAČA

1.MIESTO CFM JA TREBATICE


NAJLEPŠÍ HRÁČ : DOMINIK FOJTA (KALINKOVO)

NAJLEPŠÍ STRELEC :  LUKÁŠ FOŘT (CFM)

NAJLEPŠÍ BRANKÁR:  MICHAL KLOC (ŽILINA)